An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
e
Walter bought 13 oranges for $91. What would be the cost of each orange?
cc   ee
A.  e$5.0
B.  e$7
C.  e$7.50
D.  e$6.75


e