An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
c
Walter bought 13 oranges for $91. What would be the cost of each orange?
eee  ccc
A.  c$5.0
B.  c$7
C.  c$7.50
D.  c$6.75

cc