An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
f
Walter bought 13 oranges for $91. What would be the cost of each orange?
DDD  fff
A.  f$5.0
B.  f$7
C.  f$7.50
D.  f$6.75

ff