An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
B
Jessica bought 16 mangoes for $96. What would be the cost of each mango?B    B
A.  B$5.50
B.  B$6
C.  B$4.50
D.  B$6.50


B