An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
c
Jessica bought 16 mangoes for $96. What would be the cost of each mango?ee   cc
A.  c$5.50
B.  c$6
C.  c$4.50
D.  c$6.50


c