An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
e
Jessica bought 16 mangoes for $96. What would be the cost of each mango?ee   ee
A.  e$5.50
B.  e$6
C.  e$4.50
D.  e$6.50


e