An Example on - -
Solved Examples
Attempt following question by selecting a choice to answer.
f
Jessica bought 16 mangoes for $96. What would be the cost of each mango?cccc ffff
A.  f$5.50
B.  f$6
C.  f$4.50
D.  f$6.50

ff